Nas

Tematyka ochrony danych osobowych, prawa e-commerce i nowych technologii to nasza pasja. W trakcie przeszło 5 lat działalności mieliśmy przyjemność świadczyć usługi na  rzecz przeszło 2000 firm i instytucji, w tym spółek prawa handlowego, wspólnot mieszkaniowych, podmiotów leczniczych, szkół. Mając na uwadze szereg obowiązków związanych z przetwarzaniem danych osobowych, w szczególności związanych z wejściem w życie dnia 25 maja 2018 r. tzw. RODO oraz liczne regulacje dotyczące handlu i świadczenia usług „przez internet” wychodzimy naprzeciw wszystkim przedsiębiorom (niezależnie od formy i zakresu działalności) oferując profesjonalną i kompleksową obsługę.

Jesteśmy zespołem prawników, ponosimy odpowiedzialność za każdy przygotowany przez nas dokument. Naszym priorytetem jest indywidualne podejście do każdego klienta uwzględniające branżę w jakiej działa i jego potrzeby oraz zapewnienie bezpieczeństwa prawnego. Posiadamy szeroką wiedzę prawną. Współpraca z nami gwarantuje uzyskanie pewności LEGALNEGO działania, a wykonana przez nas usługa uwzględnia każdy prawny aspekt działalności klienta.

Każdy przedsiębiorca korzystający z naszej oferty otrzymuje bezpłatne wsparcie w tematyce ochrony danych osobowych oraz prawa e-commerce.

Jako jedni z nielicznych umożliwiamy dokonanie zapłaty nawet do 30 dni po realizacji zamówienia lub rozłożenie płatności na raty.

 

Ostatnio zaufali nam